• ANTIKRAS VILT ZWART 90MMX100MM 1ST ZELFKLEVEND
Zelfklevend anti-kras beschermvilt voor onder stoelen en andere meubels om vloeren te beschermen. Een ideale bescherming van parket, laminaat, plavuizen of stenen vloeren. Verkrijgbaar in de kleuren wit, bruin en zwart. Het vilt kan op maat geknipt worden.- extra dikke kwaliteit- geluiddempend- lange levensduurVerkrijgbaar in verschillende formaten:- 90mm x 100mm- 210mm x 297mm- rond ( 17, 22, 28 of 33mm)- vierkant (25x25mm)
  • Artikelnummer: 472645
  • Beschikbaarheid: 28
  • Ean 8711517007209
Tags: antikras vilt zwart 90mmx100mm 1st zelfklevend, 472645, meubelvilt vierkant